Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD Biała Podlaska: Egzamin na prawo jazdy zdaje co trzeci

Utworzony przez mati, 14 grudnia 2011 r. o 18:31
I każdemu życz Takiego egzeminatora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
Jak trafisz na egzaminatora Białacha to nawet dobra jazda ci nie pomoże,napisze ci błędy których nie popełniłeś np.brak dynamiki jazdy po przejechaniu 100m."Krwawa Mery" tylko czeka by w wątpliwej sytuacji depnąć po hamulcach,W jednej i drugiej sytuacji jest już "po herbacie".Nestety przerobiłam egzaminy z w/w.Trafiłam na ponoć ostrego egzaminatora Grotowskiego,ale gość okazał się obiektywny.Coś tam drobnego się zdarzyło,ale jak powiedział nie zaważyło na końcowym wyniku egzaminu.Proszę piszcie swoje doświadczenia z egzaminów te dobre jak i złe.Może to skłoni niektórych egzaminatorów do etycznego podejścia do wykonywanej pracy!!!! [/quote][quote name='benek' timestamp='1324587977' post='574273'] Jak trafisz na egzaminatora Białacha to nawet dobra jazda ci nie pomoże,napisze ci błędy których nie popełniłeś np.brak dynamiki jazdy po przejechaniu 100m."Krwawa Mery" tylko czeka by w wątpliwej sytuacji depnąć po hamulcach,W jednej i drugiej sytuacji jest już "po herbacie".Nestety przerobiłam egzaminy z w/w.Trafiłam na ponoć ostrego egzaminatora Grotowskiego,ale gość okazał się obiektywny.Coś tam drobnego się zdarzyło,ale jak powiedział nie zaważyło na końcowym wyniku egzaminu.Proszę piszcie swoje doświadczenia z egzaminów te dobre jak i złe.Może to skłoni niektórych egzaminatorów do etycznego podejścia do wykonywanej pracy!!!!
Ja jeździłam z P. Białachem 22.05.2013 fajny miły spokojny gośc nie wiem moze miał dobry dzień ale mnie bardzo przypadł do gustu tym bardziej ze zdawałam czawrty raz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej otworzoną nowo firmę Auto-driver - www.auto-driver.pl. Zamierzam się tam zapisać, zobaczymy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc wypowiem sie i ja.....w Bialej zadawałem C i niedawno C+E chociaz zdałem za 1 razem w sumie wszystkie kategorie to powiem ze kultura osobista egzaminatorów pozostawia wiele do życzenia nie wszystkich nie mozna ujednolicać....na C miałem egzaminatora pana M z miedzyrzeca.....mówia ze taki sobie....nie powiem gość ogólnie w porządku ja mu nic zarzucic nie moge....umiesz to zdasz specjalnie sie nie czepiał....za to C+E inna bajka trafił mi sie młody egzaminator na D( w tym przypadku nie napisze pan bo to po prostu ham!!) Chociaz zdałem to szczerze wam powiem ze brak mi słow aby okreslic tego typa, nie wime jaka jest reszta egzaminatorów ale ten to totalne dno i wiem co  pisze z reszta sam mu to powiem jak bede miał taka okazje bo po egzaminie niestety nie moglem (z innnych powodów)  Ogłlnie cały ośrodek w Białem oceniam pozytywnie i ludzi tam prazujacych tez nie załuje ze tam zdawałem ale ten gosc z C+E to sie nawet na pastucha nie nadaje a co tu mówic o egzaminatorze POWODZENIA ZDAJACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam :)  Oblałem egzamin na łuku oczywiscie z mojej winy a egzaminował mnie Pan Hazan byl bardzo mily i uprzejmy. Przed egzaminem dokładnie wszystko wyjasnil. Mam nadzieje ze za drógim razem uda mi sie zdać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto-srajwer szkoła z wiochy spod ruskiej granicy... kolejny samoreklamowiec.... z kipeskimi niedobitkami instruktorów którzy nie sprawdzili się w innych firmach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie! buahahahahahahahahahahaha. Jeździłam z Panią Martą zdałam za pierwszym razem i to u najgorszego egzaminatora. Moich trzech kolegów tak samo. Więc chyba statystyki mówią same za siebie. Zaczynałam kompletnie od zera, nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą przed kursem więc to chyba o czymś świadczy. Cieszę się, że zdałam ale jazd z Panią Martą już mi brakuje. Czas z Nią spędzony baaardzo mile i co najważniejsze pożytecznie. Polecam stanowczo!
Czy ktoś ma telefon kontaktowy do instruktorki od Marka Paszkowskiego Marty Bagłaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś ma telefon kontaktowy do instruktorki od Marka Paszkowskiego do Marty Bagłaj?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto-srajwer szkoła z wiochy spod ruskiej granicy... kolejny samoreklamowiec.... z kipeskimi niedobitkami instruktorów którzy nie sprawdzili się w innych firmach...
Ciekawe że szkoła z niedobitkami instruktorów ma duże sukcesy UWAGA!!!!! na forum siedzi osoba z jakiejś marnej szkoły, która wypisuje te same głupoty już jakiś czas. O tych niedobitkach pisała już. Była to wtedy szkoła  która miała wysokie miejsca w rankingach i nadal ma. Proponuje znaleść takich niedobitków i osiągać sukcesy a nie prawie ostatnie miejsca w rankingach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam mam do was ogromną prośbę a mianowicie potrzebuje informacji na temat egzaminu kat C+E w BP czyli z czym są problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam :) dzisiaj kolejny oblany egzamin na c+e juz drógi raz :( na placu, garaz prostopadły tyłem nie wyszedl zrobiłem dwie korekty przy jednym podejsciu i za to mnie oblał oczywiscie słusznie a egzaminował mnie Pan Matejek co do Niego nie mam żadnych zastrzeżeń mega pozytywny gość powiedzial mi ze gdyby nie te kamery na placu to wyjechałbym na miasto poleam tego egzaminatora. Kolejny egzamin juz wkrótce 3majcie kciuki i powodzonka wszystkim :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemanko zdałem dzisiaj egzamin na c+e u Pana Sławomira Matejka. Polecam tego egzminatora super sie z Nim jezdzilo poprostu miodzio :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj oblałem u Jerzego G. Jakąś szczególną miłością to on do mnie nie pałał ale to nie jego rola. Oblałem z własnej głupoty i to na górce co jest samo w sobie ewenementem. Na kursie wychodziło mi idealnie. No ale ze stresem trzeba sobie umieć radzić. Wracając do instruktora to nie mam żalu, po egzaminie jak spotkaliśmy się na korytarzu zdobył się nawet na żart:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.bursabialapodlaska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to blondi ma wyraz twarzy jakby z bogiem sie zamienila,i nie patrza ze ktos poprostu niema kasy na 5 egamin kyury oblal za kierunek lub nieskrecil na pierwszym tylko drugim skzyrzowaniu bo zestresowany,chamy i tyle  a dotego znieczulica    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyna to kawal ku***cy zawzietej na kobiety ladniejsze odniej wytapetowanej gebu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do dwóch przedmówców wyżej oblanie egzaminu za kierunek jak to nazwano dzisiejszy wypadek za wiaduktem spowodowany min. za kierunek. Więc jakże on jest ważny. Poza tym niewłączenie kirunkowskazu jest to tylko błąd który nie skutkuje przerwaniem egzaminu. Błąd z kierunkowskazem musiał powtórzyć się poraz drugi w trakcie trwania egzaminu. Także jeżeli coś się pisze to proszę dokładniej. Skręcenie nie na tym skrzyżowaniu jest to również błąd niewykonanie polecenia więc jak masz stresa to nie siadaj za kółko. A do osoby niżej za takie pisanie o kimś można odpowiedzieć karnie jeżeli ta osoba poczuje się urażona żaden problem ustalić IP komputera na którym zostało to napisane. Żaden egzaminator nie podłoży się poniewż głos w środku samochodu oraz obraz na zewnątrz jest rejestrowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyna to kawal ku***cy zawzietej na kobiety ladniejsze odniej wytapetowanej gebu
cwaniak w necie, pi**a w świecie :P :P :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leśniewski ten to gnoi ludzi i ma z tego radość nie życzę nikomu egzaminu u niego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: punkt.skroc.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...